اقامتگاه بوم گردی خانه ما
ملهمدره, سیدجمال الدین, بخش مرکزی, Asadabad County, Hamadan Province, Iran
اقامتگاه عمومی برای اطلاع ازقیمت، رزرو بدون واسطه و تماس وارد این صفحه شوید... - بوم گردی روستایی
RH-7257-property 1 اتاق 1 سرویس بهداشتی مستقل 1 پارکینگ

خانه سنتی خانه ما با قدمت حدود صد سال در ۲ طبقه ساخته شده است که شامل ۹ اتاق به صورت ۲ اتاق چهار نفره، ۲ اتاق پنج نفره، دو اتاق هفت نفره و ۳ اتاق دوازده نفره می باشد که در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرش ۷۰ گردشگر را دارد. تمامی اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند بنابراین مهمانان عزیز می بایست از سرویس بهداشتی مشترک ( در هر طبقه یک توالت ایرانی و یک حمام موجود است ) استفاده نمایند.
روستای توریستی ملحمدره کاملا سنگ فرش بوده و دیوارهای کاهگی قرمز رنگ نمای چشم نوازی را ایجاد کرده است. این خانه بومی با معماری کاملا سنتی و روستایی و دیوارهای کاهگلی با وجود تراس بزرگ و منظره زیبای کوه های اطراف لذت و تجربه زندگی چند روزه در فضایی بسیار دلنشین و روح نواز را فراهم می کند.
امکانات و خدمات ارائه شده
از جمله امکانات و خدماتی که اقامتگاه بوم گردی خانه ما برای رفاه مسافران گرامی در نظر گرفته می توان به پارکینگ غیرمسقف، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای محلی تورهای گردشگری، اینترنت و وای فای رایگان،آشپزخانه عمومی با تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز آشپزی، سیستم گرمایشی ( کرسی، بخاری گازی و بخاری هیزمی ) اشاره کرد. با توجه به کوهستانی بودن منطقه نیازی به استفاده از سیستم سرمایشی وجود ندارد اما در صورت درخواست مسافران پنکه رومیزی در اختیار مهمانان عزیز قرار می گیرد.
لازم به ذکر است این بوم گردی با هماهنگی قبلی برای گردشگران عزیز انواع غذاهای لذیذ محلی نظیر آش دوغ، آب دوغ خیار، آش ماش، آش سماق، آش رشته، آش ترش و … تهیه می کند.
موقعیت جغرافیایی
روستای پلکانی و تاریخی ملحمدره معروف به ماسوله غرب کشور در شهرستان اسدآباد استان همدان قرار دارد. ملحمدره به دلیل قرار گرفتن در دل کوه و وجود چشمه ها و رودخانه های فراوان در هر فصلی زیبایی دل انگیزی دارد.
جاذبه های گردشگری
ییلاق زیبا و طبیعت بکر منطقه با چشم اندازهای روح نواز، رودخانه های خروشان و چشمه های آب، بوگ گل ( جایی همچون سد که در فصل تابستان پر از آب است ) از جاذبه های طبیعی این روستای کهن به شمار می آیند. کتیبه آقاجان بلاغی، منطقه حفاظت شده آلموبلاغ، آرامگاه بابا طاهر و ابوعلی سینا، دره مراد بیگ، دهکده تفریحی و گردشگری گنجنامه و غار علیصدر از زیباترین و مهم ترین جاذبه های توریستی این منطقه می باشند.

توضیحات تکمیلی

  • تلفن اقامتگاه: 09189169164-09382498358
  • آدرس صفحه ی اینستاگرام: Eghamatgah_khanehma
  • آدرس: استان همدان ، شهر اسدآباد ، روستای ملحمدره، کوچه لطفی، 100 متر بالاتر از نانوایی
قوانین اقامتگاه:

جاذبه های گردش گری و طبیعت گردی منطقه

نکته:

برای رزرو و اطلاع از قیمت میتوانید مستقیما با مدیر اقامتگاه که شماره ایشان در همین صفحه موجود است بدون واسطه تماس بگیرید.

موقعیت اقامتگاه

نظر خود را در مورد این اقامتگاه بدهید.

برخورد مناسب مدیر و پرسنل اقامتگاه


هزینه اقامت نسبت به خدمات و امکانات


کیفیت ، تنوع و قیمت غذاها


نظافت کلی اقامتگاه


رضایت از بافت بومی روستا و اهالی آن


رعایت استاندارد های زیست محیطی


میزان رضایت از عملکرد بومی


رضایت کلی


امتیاز اقامتگاه

برخورد مناسب مدیر و پرسنل اقامتگاه

40%هزینه اقامت نسبت به خدمات و امکانات

0%کیفیت ، تنوع و قیمت غذاها

50%نظافت کلی اقامتگاه

50%رضایت از بافت بومی روستا و اهالی آن

50%رعایت استاندارد های زیست محیطی

50%میزان رضایت از عملکرد بومی

50%رضایت کلی

0%

ثبت شده توسط خانه ما


بیشتر بدانید

نظرات خود را در مورد این اقامتگاه بیان کنید

اقامتگاه مشابه